| andrelutza807 a întrebat:

Am niste balerini nude dintr-un material fin si subtire,pe care i-am spalat cu o periuta, deoarece erau inverziti de iarba. I-am lasat la uscat si cand i-am luat am observat niste pete maronii pe zonele unde am curatat. E din cauza ca i-am curatat prea tare? Cum pot sa remediez problema? Va rog mult sa ma ajutati, caci trebuie sa ii iau luni la festivitatea de incepere a noului an scolar... Multumesc anticipat! :***

2 răspunsuri:
| ClaudiaBM a răspuns:

Incearca sa scoti petele cu Vanish. Lasa-l putin sa actioneze si curata-i din nou cu periuta dar nu apasa foarte tare.

| andrelutza807 explică (pentru ClaudiaBM):

Mersi! :* Si cum fac? Pun Vanish in apa si las la inmuiat putin sau aplic direct pe zonele afectate?