| Panteraa a întrebat:

Am parul la fel de lung si putin mai cret ca in urmatoarea poza:

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Vreu sa ma tund cam jumate din cat ii acum si in scari. Intrebarea este: Daca ma tund, se increteste? Mai ales daca eu il am doar putin cret si de la jumate in jos. Nu vreau sa ma tund in scari si apoi sa stau cu placa in cap in fiecare zi. Multe fete mi-au zis ca daca te tunzi in scari ti se increteste parul si eu nu vreau asta.

Răspuns Câştigător
| DiaMrrr a răspuns:

Depinde de parul tau se poate sa iti steie cret dar se poate si drept ...in principal ar trebui sa incerci poate chiar iti va sta bine! Succes:*

4 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Ti se onduleaza, nu ti se increteste.
Intreaba frizerul.

| Rockăr a răspuns:

Da,se increteste f mult.Si eu il aveam exact ca in poza aia ca textura, poate chiar mai drept si la fel de lung.DE aproape 2 ani il am putin peste umeri si e foarte cret, spiralat, de sus, dar mie imi place asatongue

| EaNuStieTot a răspuns:

Mie nu mi sa incretit deloc... faci cum vrei dr eu as zice sa nu te tunzi mai ales in scari o sa-ti stea tare naspa... eu una nu pot iesi din casa daca nu mil indrept am prea mult volum sad dar nah m-am obisnuit deja dar sa stii ca am regretat ca mi l-am tuns poate ti se increteste putin dar o sa prinda foarte mut volum si nu o sa-ti stea calumeawinking