| Panteraa a întrebat:

Am parul mediu (la lungime ma refer) si m-am saturat sa il prind numai intr-o coada. La scoala nu am voie cu parul desprins asa ca il prind intr-o coada. ziceti-mi si mie cum pot sa mai imi prind parul ceva nu foarete greu si mai deosebit dar nu intr-o coada ca m-am saturat asa. Dau funda+vot

2 răspunsuri:
| GrellSutcliff a răspuns:

Buna. ce zici daca ti-ai prinde doar jum de sus a parului inr`o coala si restul liber...si daca vrei mai mult impark. parul ala de sus prindel inrun clestelaughing) e beton asta.

| prychyndyca a răspuns:

Buna.pai, poti sati impletesti parul din fata tip coronita, sau daca ai parul putin ondulat ar arata dragut sa prinzi la spate numai sivitele din laterale. la fel da dragut ar fi un coc mai jos si neglijent. sper ca te-am ajutat. P.S. : si eu am probleme cu felul in care sa-mi prind parul asa ca m-am tuns bob lungwinking