| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, am si eu o intrebare. in vara as vrea sa-mi dau piercinguri ca acestea http://farm4.static.flickr.com/3041/2944663176_c3b0dbe2c f.jpg. Stie cineva cam cat costa gaura? ca piercingurile mi le cumpar eu, eventual si cateva saloane unde as putea sa-mi dau. [sunt din Bucuresti] si spune-ti-mi daca doare.atat de tare pe cat am auzit ^^"

Răspuns Câştigător
| Biby a răspuns:

Buna!
Te sfatuiesc sa nu-ti faci! Verisoara mea a facut prostia asta si i s-a infectat si a curs mult sange.Mi-a spus ca este foarte dureros si doare cam o luna foarte tare.
Acum, e treaba te ce faci!
Succes!

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Da.arata groaznic! pe bune!

| znstr a răspuns:

Apache,intrebarea mea era 'daca doare,cat costa,saloane la care as putea sa-mi dau'. Nu ti-am cerut parerea, atata timp cat imi dau pe abdomenu' meu, nu pe al tauwinking

| addi a răspuns:

Deacord cu el!"_Xlaughing

| Șâret a răspuns:

Doamne cum arata...Scuze, parca ar fi un ac de injectie iesit prin cealalta parte a pielii.(scuze...).Si da, doare.Foarte tare!