| Ionelaa28 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar niste bratari facute din ata... dinacelea din noduri, impletituri etc. As vrea un site ceva. Help plzz happy

6 răspunsuri:
| Mihaela_8091 a răspuns:

Vino la mine la scoala, ca le iei moca de prin cosurile de gunoi asa de multe fac asatia.

| Ionelaa28 explică:

Hei SmileyyXD. Daca sti linkuri posteaza-le ca raspuns la intrebarea asta. M-ai ajuta mult. Multumesc anticipat :*

| SmileyyXD a răspuns:

De ce sa le cumperi? daca vrei iti dau un site de pe care inveti sa faci, eu de pe youtube am invatat si stiu cam toate modelele, da`mi mesaj pe privat daca vrei linkuri...

| baby94 a răspuns:

Daca vrei sa cumperi bratari ma gasesti aici:p_andreea1991