| clau09 a întrebat:

As vrea sa-mi schimb stilul complet big grin Am fost stil hip-hop, dar acum as vrea sa "dau restart" happy As vrea un stil mai feminin ...Am 12 ani :p Funda!

1 răspuns:
| MLSS a răspuns:

Heyy:*
eu am fost exact ca tine, am 15 ani si pana la 12 ani am fost rockeritza[ca stil]
mi-am dorit sa fiu feminina, eleganta asa ca am decis sa renunt la negru, la hainele largi care ma dezavantajau si am urmarit hainele purtate de vedete, dar mai ales mi-am creeat un stil. Eleganta este foarte importanta. Ar trebuie sa renunti la creionul negru cu care te dadeai intens, o linie simpla un rimel, un tricou foarte colorat [mai larg] pantalonii foarte scurti pentru ca e vara si colorati, apoi parfumul care conteaza foarte mult in feminitate si unghiile cat mai feminine. sper ca nu le rozi.incearca niste accesorii finute, subtiri care de abia se observa.batting eyelashes Te pup sper ca te-am ajutat cu cevaabig hug
:**** succes :**