| catalush11 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu daca doare cand iti scoti nervul de la o masea!

Răspuns Câştigător
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Daca nervu este mort nu va durea
daca inca este viu putina durere o sa simti
dar pentru linistea ta cere-le sa-ti faca o injectie sa-ti amorteasca locu iar atunci nu vei mai simti nimic!
acele injectii sunt foarte foarte bune ( nu dor cand ti le fac ) si sunt mult mai sigure decat sa iti faca o extractie pe ´viu´cat de mica sau mare ar fi ea

4 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Stai calm/a iti face o injectie si nu simti nimica happy

Răspuns utilizator avertizat
| KellyGreen a răspuns:

Pai o sa amorteasca acel loc pentru nu a mai simti nimic, iar acel nerv mai intai trebuie sa fie mort deci cred ca se omoara( nu stiu daca m-am exprimat bine), si nu o sa doara stai linistit.

| BiuL a răspuns:

Nu te doare, te amorteste inainte, insa gandeste-te bine daca vrei sa scoti nervul pentru ca dupa aceea cel dinte va fi mort, se va caria mai repede si se va innegri.