| Dariuspopa a întrebat:

Astazi mi-am facut niste suvite albe, dar foarte dese se vede de parca as fi vopsit, si nu prea imi plac( de fel am parul saten) ce ziceti, are ceva daca merg maine sa mi-l vopsesc negru?

3 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Nu prea avem de unde sa stim daca ti-ar sta bine cu negru, daca tu crezi ca iti sta atunci fa-l negru

| Dariuspopa explică:

Ma refeream daca are ceva daca ma vopsesc dupa asa putin timp (24h)

| Iyulia3712 a răspuns (pentru Dariuspopa):

Cam are ceva, iti distrugi parul. Eu spun sa mai stai cu suvitele alea mai mult (minim 3 luni), timp in care sa iti faci tot felul de tratamente si masti pentru par si abia dupa aia daca il vrei neaparat negru sa il vopsesti din nou.