| MegaProXtreMm a întrebat:

Cam ce probe se dau la balul bobocilor,la miss? Si cam cate locuri sunt? adica e miss popularitate, frumusete etc? p.s: nu-s prea informata.Ma puteti informa, va rog :** ofer funda

Răspuns Câştigător
| suMRed34 a răspuns:

Depinde de fiecare liceu in parte.In principiu pot fi o proba de talente, una de pijamale, de rochii de seara, etc (in general sunt 3 maxim 4 probe). Iar ca locuri pot varia dar intotdeauna se acorda locurile I, II, III atat la fete cat si la baieti si Miss Popularitate respectiv Mister Popularitate. Sper ca te-am ajutat si eu zic sa te inscrii pentru ca e o experienta unica si amuzanta.

3 răspunsuri:
| Kokolina a răspuns:

Astea sunt diferite de la liceu la liceu.cel mai ok este sa ii intrebi pe organizatori happy

| Snowfall a răspuns:

Eu te-as sfatui sa te duci la preselectie, sa afli ce probe se dau la tine la scoala, cate fete mai participa etc. si sa te decizi dupa aceea ca oricum poti sa renunti daca nu iti place.

| MissJJ a răspuns:

Din ce imi aduc aminte probele sunt:
dans in pereche, o intrebare de cultura generala.Depinde foarte mult de organizatori, ei hotarasc ce probe sa va dea, insa cea cu dansul este aceeasi la toate liceele.
Locurile sunt 1 (Miss Boboc), 2 ( Miss Popularitate) si 3 (care nu are o denumire exactalaughing)
O sa afli la asa numitul casting, unde ei aleg cine participa, ce probe o sa fie.