| Claudettee a întrebat:

Ce tratamente stiti pentru a avea un par mai sanatos, mai des si pentru crestere?

7 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Mananca cat mai multi morcovi big grin

| olteanu0127 a răspuns:

Uleiul de masline si uleiul de recin este bun pentru par mai sanatos, mai des si creste si mai rapid adica nu se mai toaca la varfuri

| z0r3Ns3n a răspuns:

Fa-ti o masca de oua. Adica pui 2 oua intr-un castron apoi de ungi pe cap cu ele...

| FabianelSHAF a răspuns:

Simplu spalate pe par cu sampoane de calitate.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Uleiul de ricin, uleiul de masline sau ceaiul de musatel(te speli cu ele pe cap). Alceva nu prea mai stiu, adica stiu dar nu naturiste si nu-s bune de nimic.

| irina20 a răspuns:

Eu de vreo 5 ani folosesc masca de par de la Kallos cu placenta.
Ajuta mult la cresterea parului.La inceput va cadea la primele 2-3 spalari apoi vei simti.

| mona a răspuns:

Uleiul de ricin