| july00 a întrebat:

Hei TPu..cine are piercing in limba sau in sparnaceana? imi placfoarte mult..si ma tenteaza sa imi fac in limba..ati avut ceva infectii? ce ziceti sa imi fac?

Răspuns Câştigător
| MaPortBineInDungi a răspuns:

Eu am in limba si este oke! nu doare, mie mi l-a facut si cu spray de amortire, dupa ce ti-l pui nu ai voie lactate si nu prea poti sa mananci. si in fiecare zii trebuie sa faci "gargara" cu apa si sare sa curete locul. Cel mai important la inceput piercingul trebuie sa fie din orice material mai putin plastic si sa aiba tija aia lunga.

3 răspunsuri:
| july00 explică:

Spranceana *

| ChloeCupcake a răspuns:

Buna! Uite eu nu am avut, dar prietena mea are. Eu nu-ti recomand in limba, deoarece mi-a zis ca a durut-o rau, si cand si-a pus piercing s-a infectat de la mancare si pana la urma nu isi mai pune piercing. In spranceana stiu ca nu doare foarte tare. Dar de ce nu-ti faci un tatuaj dragut decat piercing-uri? Nimeni nu prea isi mai facewinking

| MissWhite a răspuns:

In sparnceana e naspa,pentru ca poate intr-o zi cand vei creste te vei plictisi, vei vrea sa fii elenganta, si daca il scoti iti ramane semn urat. si in lumea muncii va fi greu sa fii acceptata. in limba am avut si eu.e foarte fain.dar trebuie sa fie facut de cineva expert, sa mananci corect in primele zile, si sa te clatesti dupa fiecare manare cu apa de gura.:*