| mynayo a întrebat:

cine imi poate spune si mie cum pot sa am parul drept fara sa folosesc placa de par?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca poti sa iti iei din strainatate exista sampoane care indreapta parul. happy

Sau iti faci tratament cu keratina la salon pentru indreptare.

Ori placa si folosesti solutii protectoare ^^.

Eu il mai prindeam in coada din aia de cal dupa baie si imi statea drept a doua zi. Eventual il mai udam cu apa ca sa scot urmele de la elastic. Toata lumea credea ca eu folosesc placa dar cred ca depinde si de firul de par, eu il am subtire dar poti incerca si tu thinking Foloseste un elastic moale.

6 răspunsuri:
| meoww a răspuns:

Atunci cand iti usuci parul cu fionul, indreapta aerul in jos si foloseste o perie ca sa iti pepteni parul
https://www.youtube.com/watch?v=AeBSwmIEISk

| xAlessia a răspuns:

Pai exista tratamentul cu keratina, tine pana la 3 luni parul intins (fara placa)

| Andrei_Kovacs_1993 a răspuns:

Balsam de la oriflame

| banell a răspuns:

Cu fierul de calcatlaughing

| xTheLittleMe a răspuns:

Nu cred ca ai cum happy

| Cassie223 a răspuns:

Cand ai parul ud, usuca-l cu o perie cu difuzor, pe lungime firului de par, pana se usuca complet