| Miroiu_Alexandra_1990 a întrebat:

Cum as putea sa imi fac parul asa?(culoarea)http://24.media.tumblr.com/......o1_500.jpg

Multumesc

4 răspunsuri:
| MicheilaMicheluzta a răspuns:

Te duci la un coafor si intrebi daca pot sa iti faca parul asa? Dar mai intai, trebuie sa imprimezi poza asta ca sa vada daca se poate

| BeautyOfWeb a răspuns:

Sunt vopsele de cumparat, poti sa te faci asa si acasa

| NorishorPhufos a răspuns:

Poi in primul rand trebuie sa-ti decolorezi parul iar apoi sa-ti aplici vopseaua respectiva. Eu te sfatuiesc sa te duci la un salon pentru a evita un dezastru

| Deea_Andreea_1982 a răspuns:

Pai daca te duci la coafor, la mine in oras se pot face astfel de coafuri la salon.