| Gabrielle a întrebat:

Hei TPUkiss. Cum as putea sa ma tund avand in vedere ca am parul ondulat si fata rotunda?big grin. Ceva care sa ma prindahappy.
Mercilove struck

6 răspunsuri:
| chels95 a răspuns:

Si eu am fata rotunda si iti recomad o tunsoare care sa iti contureze fata mai bine. Bobul, dar e frumos atunci cand are carare pe mijloc. Un lucru foarte important este sa-ti indrepti parul daca ai fata rotunda

| RamiRo a răspuns:

Tunsoare nu se ia numai dupa forma capului.
Se ia in considerare si dupa forma fetzei, deci ne poti ajuta cu niste poze?

| AlecSa_5470 a răspuns:

Si eu zic la fel ca si Laurawinking

Tunsoarea bob merge cel mai binewinking Dar sa fie scurt, si putin infoiat, pentru a nu ti se vedea asa mult onduleurile si pentru ati sta cat mai binewinkinglove struck

Votbatting eyelashes:*?

| Daockta a răspuns:

Dacă ai avea şi o poză cu tine, ti-aş spune exact ce stil te ar prinde laughing

| laura_8847 a răspuns:

Buna! Eu ti-as sugera freza bob deoarece iti va evidentia ochii sau daca sugestia mea nu -ti iti sugerez sa te tunzi in scari.