| Dreamer12345 a întrebat:

Hei, TPU. Cum scap de vergeturi? Am fost slaba si recent m-am ingasat vreo 2, 3 kg si am cateva vergeturi. Cum pot sa scap de ele? big grin

Răspuns Câştigător
| ceadragutza a răspuns:

Trebuie sa te dai cu o crema speciala. sa nu slabesti sau sa nu te ingrasi pentru ca o sa iti apara mai multe. fa asta cat mai repede se poate! fundita te rog! puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| SabinaRsT a răspuns:

Daca sunt rosii poti scapa de ele! Mergi la un dermatolog pentru a-ti un tratament sa scapi de ele in totalitate, dar daca sunt deja albe sidefate, nu mai poti scapa de acestea, singurul lucru pe care il poti face este sa le estompezi si culoarea sa fie diminuata, pentru asta poti folosi crema de la elmiplant anti-vergeturi care costa in jur de 15 lei.
Sper ca te-am ajutat.

| Xtadelo a răspuns:

Trebuie sa faci sport.

| thewomaninwhite a răspuns:

N-ai cum sa scapi am incercat eu cu multe creme dar niciuna n-a dat rezultat poate doar o operatie ar reusi sa le reolve dar deocamdata mai astept

| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

In timp se duc

| cristina10cris a răspuns:

Depinde daca sunt rosii ci o crema poti sa mai scapi dar tot se vor vedea dar nu asa mult daca sunt albe nu mai poti face nik.Bafta!

| yourprincess a răspuns:

Buna...si eu am vergeturi, dar din pacate nu putem scapa de ele! Insa le poti face mai putin vizibile daca te masezi cu ulei de masline!