| Cristina1233 a întrebat:

Hei TPU! Cum v-ati descrie proprile haine din garderoba?

2 răspunsuri:
| AnnePlatt a răspuns:

Doua cuvinte:Crazy Look. Cele mai multe haine sunt foarte colorate, altele chiar ciudatate laughing. Dar imi place stilul meu care de obicei este original.

| MissVamp a răspuns:

Sunt in gen funky,dar nu panataloni taiati,piercing sau altceva:
-tricouri m&m,angry birds,formatii,desene
-haine destul de elegente(rochii,camasi etc
-pantaloni largi dar si colanti, in general ador blugi cu tinte, pe buzunare
-de obicei la scoala port:tricou cu ceva colorat, blugi(cu tinte)si expadrile.
mai am haine usoare:pantaloni scuti, hanoracuri si alte haine nu asa dragute care le port in casa
...cam atat!
o zi buna in continuare!