| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, daca ma duc pentru prima oara la un majorat si a-si vrea sa ma imbrac in niste blugi inchisi la culoare cu platforme si o bluza stilata e ok?

Răspuns Câştigător
| A??????? a răspuns:

Daca blugii sunt stramti ar fi okbatting eyelashes

| pure9 a răspuns (pentru A???????):

Sunt stramti da big grin

4 răspunsuri:
| OxanaBotna a răspuns:

De ce sa te duci in blugi cind poti sa te imbraci intr-o rochie scurta sexy sau lunga deja dupa preferintele fiecaruia, daca te vei imbraca asa vei arata foarte stearsa, trebuie sa te pui in evidenta scumpo, succes happy

| OxanaBotna a răspuns:

Cu niste pantofi inalti ar fi bine, lasa platformele happy

| aliy_6102 a răspuns:

Si eu zic la fel optează pentru o rochita ceva mai eleganthappy...