| pcornelia18 a întrebat:

Hei TPU daci sambata trebuie sa merg la majoratul lui vara mea si nu stiu cu ce sa ma imbrac imi dati voi niste idei?

5 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

O rochie drăgută albastră sau roșie că dă bine la ochii.

Distracție plăcută.

| Euletitia a răspuns:

Buna! Ai putea sa-mi spui ce varsta ai si cum arati(ce inaltime ia, esti mai plinuta/mai supla, ce culoare de par/ten/ochi ai) si atunci iti voi putea da recomandari mai detliate in ceea ce privste tinuta ta, modelele si culorile ideale pentru tine.

| pcornelia18 explică (pentru Euletitia):

Dezi am 1.80 aproape sunt supla am culoare de par roz e vopsit an 17 ani ochi caprui ten mai inchis nu stiu de asta am pus intrebarea

| facepalmlol a răspuns:

Ia-ti o rochie putin deasupra genunchilor,fie de un albastru inchis sau ce culoare vrei tu,cu dantela, putin umflata, sau dreapta, depinde si cum arati. Daca esti supla pune-ti silueta in valoare si poarta ceva pe corp, daca esti mai plinuta alege ceva ce da un aer mai lejer.

| Endless00 a răspuns:

O camasa fie casual fie office si o bluza peste.sau doar o camasa, si pe langa adaugi accesorii:bratari, cercei funny, lantisoare; o coafura potrivita si simtul umoruluilaughingwinkingsucces!