| Rebeeca17 a întrebat:

dati-mi ceva sfaturi/ponturi pentru a slabi cat mai repede. si fara prea mult sport ca is cam lenesa

Răspuns Câştigător
| AnotherCatWoman a răspuns:

Pai atunci elimina grasimile daunatoare din alimentatie ( dulciuri, mezeluri, snacks-uri, fast food-uri si bauturile racoritoare.) De asemenea lamaia ajuta in procesul de slabire( stii tu, apa plata cu lamaiewinking ). Ideea este nu sa mananci mai putin, ci sa inlocuiesti alimentele daunatoare siluetei din regimul tau alimentar. Uita-te si pe site-ul pe care ti l-am recomandat pentru ca au o gramada de sfaturi profi si sanatoase. In rest, sa auzim numai de bine! :-)

5 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Pai daca esti lenesa, nu cred ca se poate face ceva.

| AnotherCatWoman a răspuns:

Te inteleg, dar trebuie sa stii ca in cazul in care slabesti brusc si nu faci sport\miscare, pielea o sa devina fleasca si o sa arate foarte inestetic. Lipsa tonusului nu este deloc atractiva. Stiu ca o sa ma urasti, dar cel mai bine se slabeste prin sport si printr-un regim adecvat. Macar cateva exercitii zilnice si tot e ceva. Sau daca nu vrei deloc, deloc sport, incearca sa dansezi. Da, singura, de nebuna in camera ta, dar o sa te ajute! Diete pe alese gasesti aici http://www.plusdieta.ro/ Spor!

| MisteriuosGirl a răspuns:

Atunci e usor. nu manca dulciuri, mananca zilnic la ore fixe, fara gustari, 3 mase pe zi, si mananca putin. iti va fi foame la un moment dat, dar trebuie sa rezisti. la mine a mes. sper sa te ajute.

| Rebeeca17 explică:

Pai stiu ca fara sport nu pot face mare lucru.da mentionez ca vreau sa slabesc doar 2, 3 kg.

| AnotherCatWoman a răspuns (pentru Rebeeca17):

Pai atunci elimina grasimile daunatoare din alimentatie ( dulciuri, mezeluri, snacks-uri, fast food-uri si bauturile racoritoare.) De asemenea lamaia ajuta in procesul de slabire( stii tu, apa plata cu lamaiewinking ). Ideea este nu sa mananci mai putin, ci sa inlocuiesti alimentele daunatoare siluetei din regimul tau alimentar. Uita-te si pe site-ul pe care ti l-am recomandat pentru ca au o gramada de sfaturi profi si sanatoase. In rest, sa auzim numai de bine! :-)

| tiriboxi a răspuns:

Buna Rebeeca exista o solutie simpla si eficienta conceputa de cei mai buni specialisti in domeniul nutritiei si controlul greutatii, pentru mai multe detalii contact; tiriboxi@gmail.com sau tel0765948501