| 1123ioana a întrebat:

Hei TPU,de vreo luna am inceput dansurile populare in cea mai mare parte din placere, dar si pentru a slabi..cam in cat timp as slabi sa se si vada? ..precizez ca fac de doua ori pe saptamani, 2 ore..si ce altceva as mai putea face pe langa asta ca sa slabesc? (app.am 1.68 si 70 de kg crying((( ) si cam cat ar trebui sa slabesc?
Chiar am nevoie de raspunsuri serioase, nu de jigniri straight face

1 răspuns:
| Radu_Cristina_1996 a răspuns:

Avand in vedere ca esti inalta ar trebui sa ai intre 58-68 si poti incepe sa bei un ceai dimineata cu niste legume, sa faci abdomene si sa ai incredere in tine