| anonim_4396 a întrebat:

Hei, TPU! Fetele care sunteti din Iasi imi puteti recomanda un salon ce presteaza servicii de calitate? Vreau sa-mi decolorez parul pentru a obtine o nuanta de blond.

1 răspuns:
| Ioana_Diana_1998 a răspuns:

Nu iti recomand sa iti decolorezi parul, doar daca te-ai gândit foarte bine înainte, eu m-am decolorat la vârfuri si de 2 ani nu am scăpat de blond m-am vopsit si dupa câteva saptamâni culoarea reapărea, am scăpat de el doar prin foarfeca tot am tuns din el..groaznic..am regretat ziua cand m-am decolorat...culoarea naturală este cea mai frumoasa ti se potrivește si o data ce începi cu vopsitul nu o sa mai scapi..mai ales ca parul blond este cel mai greu de îngrijit, necesita o îngrijire atenta, plus ca rădăcinile vor creste si va arata urat, cum vrei tu eu doar ți-am dat niște sfaturi, deoarece consider ca daca nimeni nu m-a ajutat pe mine, eu sa pot sa ajut