| replubic9815 a întrebat:

Hei Tpu.Ieri am fost incalcat cu niste adidasi care ma strangeau ingrozitor ( azi imi cumpar atlii ). Si dupa ce i-am dat jos si a doua zi la piciorul stang ma doare talpa.Se face ca o tentativa de carcel nustu laughing. Ce credeti ca este?

Răspuns Câştigător
| xIonutzu a răspuns:

Nu ai nimic nu iti face griji te-au strans prea tare si ti-s-a blocat putin muschiul o sa iti revi in max 1 zi mai fa sport cu papuci in picioare sau alti adidasi mai mari! :X Funda?