| qazw a întrebat:

Imi spune cineva si mie niste produse de protectie a parului impotriva caldurii?

3 răspunsuri:
| dianainsta01 a răspuns:

Cel mai bun spray pentru protectie termica este inevitabil cel de la Gerovital Plant. este ff bun, mie mi l-a recomandat cea care m-a tuns si intr-adevar iti lasa parul moale si parca nu se mai arde. O alta varianta ar fi Syoos sau Kallos care sunt bunicele.

| Kindly a răspuns:

Sunt o gramada de produse cu protectie termica pe piata. Mie mi se pare utile cele Lady's sau ar mai fi anumite masti de par care au aceste beneficii.
http://onumic.blogspot.ro/2012/07/spray-pentru-protectie-termica.html
E uimitor cat de eficiente sunt blogurile astea! :)

| CoquineNoire a răspuns:

Se ia peruca si se pune in congelator.