| Negoita_Alexia_2000 a întrebat:

In cazul in care vreau sa port o salopeta neagra, cu bretele ce are un decolteu in V, ce port sa port sub decolteu? Bustierele negre mi se par o varianta destul de buna, dar nu stiu cat de corect e pentru ca acopera tot decolteul. Am nevoie de un sfat de la oameni cu experienta care se pricep la chestiile de moda si...da. Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde unde ai de gand sa porti salopeta si daca are sau nu maneci.
Daca salopeta nu are maneci si iesi in public cu ea, este bine sa pui un tricou pe dedesubt.
Daca are maneci lungi, poti pune un maieu, sau bustiera.

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Poti sa cauti o bustiera care sa fie in v, s-ar vedea mai ok.

| JackR a răspuns:

Nu ma pricep la moda, dar sunt barbat si am experienta in ceea ce imi place sa vad. Daca vrei parerea mea, tot ce ar trebui sa porti sub aceea salopeta, ar fi un parfum bun!

| Chetys a răspuns:

Experienta n-am in moda, însă sunt Putin atrasa, ai putea lua un tricou alb simplu cu decolteu in v sau daca nu te poti uita le net la imagini si sa regaseati ceva ce crezi ca te-ar avantaja