| LuizaAndreeaLuiza a întrebat:

la ce fel de magazine gasesc sa cumpar fond de ten? sau daca sunteti din Vaslui, imi puteti zice exact un magazin? dau funda.

12 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Gasesti peste tot, mai calitative gasesti in hipermarket-uri sau in magazine specializate de cosmetica.

| 女明DongRi a răspuns:

Buna! Fonduri de ten gasesti la Miss Sporty ( Winmark ) sau la Best Off. Poti incerca si la Silver Mall, dar eu nu prea mi-am luat de acolo.
Cum a mai zis cineva, eu iti recomand corectorul si pudra. Inante mi-am luat si eu fond de ten si a fost foarte complicat sa-l folosesc pentru ca nuantele de ten nu se potrivesc calumea si nici nu lasa tenul sa respire..creca mai am fonful ala de ten aruncat printr-un sertar prin baie.
Bafta!

| LuizaAndreeaLuiza explică (pentru 女明DongRi):

Imi poti spune, te rog, ce fonduri de ten se gasesc la best off?

| 女明DongRi a răspuns (pentru LuizaAndreeaLuiza):

Scuze ca n-am raspuns mai devreme. Am vazut de la mai multe firme de cosmeticethinking sau poate incurc cu Mall sau, mai nou, mie imi plac produsele de la Beauty Mania (pe unde e Flanco).

| Pinguuuin01 a răspuns:

Dacă vrei unul care să fie şi de calitate, îţi recomand să cumperi unul de la Avon. happy

| oOSaritaOo a răspuns:

Nu sunt din Vaslui, dar cred că sunt şi la tine în oraş magazine pentru fete, acolo găseşti tot ce vrei. Sau poate sunt magazine de la oriflame sau avon, cel mai bine îţi întrebi colegele, prietenele. Poţi comanda din acele cataloage de la oriflame şi avon.

| Rawwrr a răspuns:

Si la magazinele chinezesti gasesti fond de ten. laughing

| teiubescteiubescteiubescteiubescteiubesc a răspuns:

Buna.eu nu sunt din Vaslui, dar am bunici acolo si vin destul de des.Mi-am luat un fond de ten super din Mall de la etajul 1, si mai poti gasi si la Best Off(buium). Sper ca te-am ajutat :*
Funda?

| LuizaAndreeaLuiza explică (pentru teiubescteiubescteiubescteiubescteiubesc):

Ce fond de ten ti-ai luat din mall. si la ce pret?

| Paoo a răspuns:

La real. Sau avon, oriflame.

| Anutza_Munny_1995 a răspuns:

Iti recomand Giordani Gold de la oriflame si pe acela il poti achizitiona fara a merge la vrum magazin vorbesti cu un resprezentat si til aduce acasa

| justblack a răspuns:

Heii` :*. Ai primit raspunsuri, dar vreau sa te intreb si eu ceva. De ce ai vrea sa iti strici tenul de la varsta asta? Acum e pubertatea si oricine are cosuri. Vei avea timp cand faci 20 de ani. Si eu eram ca tine la 14-15 ani, dar mama nu`mi dadea voie si acum am inteles de ce. Am 16 ani si am un ten aproape perfect. Daca chiar vrei sa iti acoperi un cos sau altceva iti recomand pudra e mai buna ca fondul de ten. Sper sa nu te superi pe mine pentru ceea ce am scris aici si sper sa`mi urmezi sfatul :* happy