| Panteraa a întrebat:

La coafor se foloseste pentru a descalci mai usor parul un sprei si din cate am inteles nu e apa, iar la final, dupa tuns de exemplu, se foloseste un ulei pentru varfuri. Aceste produse fac si parul mai moale. Stiti ce produse sunt si cum se numesc? Niciodata acasa nu mai reusesc sa imi fac parul la fel de moale ca si atunci cand ies de la coafor.

2 răspunsuri:
| Loredana123 a răspuns:

Posibil sa foloseasca spray protector impotriva caldurii, dar si uleiul are efecte foarte bune pentru netezire. Adica e doar o ipoteza, ca si eu m.am i trebat. Dar pisibil sa fie apa si efectele bune sa fie datorita electronicelor de inalta calitate deoarece crede.ma se obsrva diferenta de calitate. Eu aveam o placa mai ieftina de la kaufland care in maxim 3 saptamani dupa folosire imi ardea parul in ultimul hal, iar dupa ce am incercat o alta placa de ceramica de la Philips diferenta e vizibila. Eu sper ca te.am ajutat.

| Andralmao a răspuns:

Si eu caut dar nu gasesc, mereu m.am intrebat ce "Potiuni magice"