| iuliatntbumbum3107 a întrebat:

langa birou si deasupra am un spatiu libver si as dori sa il decorez cumva, aveti niste idei cu ce as putea sa umplu spatiul acela? vreau niste idei simple dar de efect. Va multumesc, o zi buna :*

Răspuns Câştigător
| LittleEndian a răspuns:

Depinde mult de cum arata camera, ce contine, etc. Ideal ar fi sa nu para prea incarcata. Ai putea incerca o noptiera, o mini-biblioteca sau un raft suspendat cu cateva carti, o vaza cu tot felul de ornamente artificiale. Iar daca ai putina lumina (presupun ca biroul e langa fereastra sau exista sursa de lumina apropiata), poti pune o floare big grin e de efect, nici nu pare incarcata camera si nu stica putina verdeata. Spor!winking

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te lasa parintii si daca ai talent poti picta ceva mai neobisnuit, ceva care sa surprinda; daca ai un poster cu niste animalute sau cu vedeta/le preferata/e poti lipi unul.

| LoveAnimepsimagirl a răspuns:

O harta big grin?

| iuliatntbumbum3107 explică (pentru LoveAnimepsimagirl):

Am deja o harta big grin camera e destul de spatioasa..deci nu ar fi problema ca nu e destul loc big grin

| Julyanne a răspuns:

E biroul tau deci ai putea sa-l decorezi cu amintiri de ale tale.Cred ca o sa arate super.

| SORi16 a răspuns:

Da sigur te duci si cauti in Praktiker, Hornbavh, Dedemann tapet pentru pereti(abtibilde) gasesti cel mai frumoase modele.Eu am niste flori negra din catifea care dau un aer de hotel...