| andreasinfinity99 a întrebat:

M-am vopsit aseară cu henna indiană( praf ) la care am adaugat ingredientele necesare. Și da, mi sa facut parul portocaliu, ca un morcov. Părul mi-a fost decolorat acum aproximativ o lună și as dori sa stiu cat o sa imi tina culoarea si cum o pot scoate mai repede? Va mulțumesc!

1 răspuns:
| M?linaSophy a răspuns:

Stai calma si nu apela la CLOR! O prietena si-a facut acelasi lucru si nebuna si-a pus clor in cap! Spala-te de 3 ori pe cap intr-o zi se se va lua...sau vopseste-te...