| Anutzza3708 a întrebat:

Maine am festivitatea de premiere si nu stiu cum sa-mi fac parul(am fost tunsa bob, iar la spate parul e mai scur)
Funda!

Răspuns Câştigător
| SuperMary12345 a răspuns:

Buna! Parerea mea este ca la festivitatea de premiere ar trebui sa fii cat mai naturala.
1. Poti sa iti cumperi de la orice magazin cu produse pentru par o spuma de incretit parul, iar daca ai parul cret, fa-ti-l cu placa.
2.Fa-ti mai multe codite impletite si maine dimineata dati-le jos.Prinde-l cu o clama frumoasa la spate.
3.Fa-ti parul cu placa, iar apoi fa-ti o coronita impletita.
4.Fa-ti bucle cu placa{nu-ti tapa parul}
5.Fa-ti o coada spic.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Te poti inspira de aici cum sa ti-l faci,
http://www.schwarzkopf.ro/......tyles.html
Te pup!

| AriadnaTPU a răspuns:

Buna! Poti sa te faci cu placa si sa-ti faci carare pe mijloc sau sa iti impletesti(sau roaga pe cineva)o coronita in fata.
Sper ca te-am ajutat!

| iNNtenSe a răspuns:

Unu la mana cred ca trebuie sa ti-l nivelezi, si eu am avut asa si arata ca si cum as avea o gaura rotunda in par. Poti oricum sa iti prinzi cele doua suvite din fata, la spate si nu se va mai vedea asa urat ^^