| anjellique a întrebat:

Hei TPU :*
Mi am tuns bretonul din greșeala prea scurt si acum arat ca un băiețel medieval cu tuberculoză… Nu stiu ce sa fac sad Degeaba il ascund cu clame ca e rebel si iese singur si zici ca ma si chelește… Unii zic ca mi sta bine dar eu ma simt dubioasaaa.

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Asteapta pana creste parul inapoi, la lungime potrivita (tie).
Cresterea medie este de cca. 1cm/luna.

| samiZiciPompier a răspuns:

Hei anjielica, mie imi plac fetele mai rebele asa. Bretonul ala merge cu o fustita deasupra fundului. Cred ca se potriveste si cu chelia mea.
Poate ne trimiti si noua o poza... rrrr

| Cinic a răspuns:

Te razi in cap si nu o sa mai observe nimeni.

| anjellique explică (pentru Cinic):

Tu ma cam placi. ca prea imi urmaresti postarile

| Cinic a răspuns (pentru anjellique):

Ma bucur ca in sfarsit ti-ai dat seama. Voiam sa iti spun dar imi era rusine. :*

| anjellique explică (pentru Cinic):

E ok puiu meu mami nu te cearta?

| Cinic a răspuns (pentru anjellique):

Din pacate nu am nici o sansa ca sunt si scund si nu am nici fata de pretty boy / baby face crying
Dar daca esti dispusa sa experimentezi chestii noi, ma gasesti aici.

| laptecucereale22 a răspuns:

Daca te face sa te simti mai bine sa stii ca baby bangs exista si oamenii isi taie bretonul scurt intentionat pentru ca asa le place. ca sa il faci sa stea mai plat si lipit de frunte(ca sa nu se ridice mai rau si sa fie mai scurt) poti sa dai cu spuma, fixativ sau gel ca sa nu se miste