| adela2012 a întrebat:

Hei, TPU! Nu stiu foarte bine cum sa va explic, dar sper sa intelegeti despre ce e vorba si sa ma ajutati. Eu am sub ochi niste riduri, exact cum se fac si pe frunte. Nu stiu daca asa le zice, asta v-am spus si mai devreme. Ideea e ca se vede foarte urat. Stiti cumva daca aputea scapa de ele si cum? Poate o crema m-ar ajuta, chiar nu am idee. Cateva sugestii, va rog?!
Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Citeste informatii despre produsul perle bleue. Un produs foarte interesant care pentru mine este perfect big grin

| Ana2333 a răspuns:

Buna! Probabil ridurile de care zici tu sunt riduri de expresie, ele nu pot fi combatute ci doar se poate incetini procesul aparitiei lor, dar daca deja sunt aparute nu poti face decat daca ai 20 de ani poti incepe sa iti intretii tenul cu mai multa grija. Bea 2-3 litri de apa pe zi, apa ajuta pielea sa fie hidratata si ridurile nu se vor grabi sa apara.
Maseaza zona ochilor cate 5 -10 min. Poti cauta pe internet cum se efctueaza. De altfel poti incerca si creme speciale pentru zona sensibila de sub ochi. Evita sa aplici mult fond de ten sub ochi, deoarece surplusul se aduna in pliuri, de aceea corectorul este cel mai potrivit pentru zona asceasta.

| Anamaria254 a răspuns:

Probabil sunt cearcane care se fac de la oboseala.da este crema pentru asa ceva dar daca este din cauza oboselii doar trebuie sa te odihnesti si este de ajuns ca acestea vor disparea.sau se mai pot face atunci cand folosesti de f multe ori dermatograful. daca nu este de la oboseala incearca o crema. sper ca te-am ajutat