| Andre_2169 a întrebat:

Hei TPUtongue.
Deci mi-am cumparat gelul exfoliating daily wash de la clean&clear acum 5 zile si l-am folosit in fiecare zi dimineata si seara si chiar am obesrvat diferentele, numai ca mi s-a uscat tenul si in unele locuri ma ustura chiar daca folosesc crema hidratanta de la bioten. Am citit pe ambalaj ca daca apar iritatii pe piele sa opresc folosirea produsului, dar eu nu prea as vrea fiindca vreau sa scap complet de cosuri. FUUUNDAAAA

1 răspuns:
| liii a răspuns:

Vezi ca tot cei de la clean&clear au MOISTURISER se da dupa ca sa nu-ti usuce pielea.Eu nu am avut daily wash am avut blackhead clearing de la ei si-mi usca foarte tare pielea si farmacista mi-a dat moisturiser sa dau dupa si nu mi se mai usca pielea. Sper ca te-ai ajutatwinking