| MadaMadalina1234 a întrebat:

HEI, TPU! PARUL MEU ESTE SUPER DISTRUS. Acum 2 veri aveam un par asa des, dar mi-a venit ideea sa-mi fac jumatate de par blond ca sa-l pot vopsi albastru. Si asta am si facut. Cand s-a dus vopseaua albastra semi-permanenta, am decis sa-l tund pentru ca deja arata ca o matura, nu era asa rar, dar voiam si o schimbare. L-am tuns pana la umeri. M-am gandit ca o sa se regenereze. Dupa ce l-am tuns, treptat, vad ca nu prea mai am par cum aveam, cand il prind in coada, e super subtire si nici pe departe cum era coada mea...
Ma gandeam sa ma tund, scurt, gen fata aceea, Ruby Rose, dar mi se pare o schimbare prea mare pentru mine, nu stiu daca mi-ar sta bine...Sau ma gandeam la masti de par, daca stie cineva vreo una? Nu stiu daca am nimerit categoria btw

Răspuns Câştigător
| DarthRevan a răspuns:

Salut happy Madalina? asta e numele tau big grin. Uite eu te sustin, eu cred ca ai un par frumos, adica like cuii ii pasa? iti pasa asa mult de ce zic baietii si lumea de parul tau? Daca ai persoanele potrivite te vei simti super! Sincer adica fuckk daca as avea fata ca tine cu parul de genul, sincer tot as putea sa o iubesc, chiar daca nua re nu stiu cum parul happywinking

5 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Si eu m.am decolorat de doua ori pana la radacina ca sa ma vopsesc albastra. Dar la doua spalari imi fac masca cu ulei de ricin si ulei de masline. La mine ere efect, chiar daca e insuportabil sa stau cu uleiul ala in cap mai mult de o ora. Se mai poate pune si galbenus de ou ( care e plin de proteine), esenta de lavanda in caz ca nu suporti mirosul. Gasesti foarte multe masti naturiste pe net. Sau poti sa iei capsule pe baza de ulei de peste, si mai poti sa incerci si samponul de cal, nu este foarte puternic ca samponul de oameni, si nu deterioreaza parul, ti.l recomand si pe acesta.

| Annya206 a răspuns:

Poti incerca sampoane speciale sau tratamente speciale, spre exemplu cele de la gerovital sunt foarte bune. Sau masti naturale : ulei de ricin, galbenus de ou, vitamina a uleioasa.

| BaiatujmekhBazatBrocuraj a răspuns:

Slape- t e pe cap

| MadaMadalina1234 explică (pentru BaiatujmekhBazatBrocuraj):

Inteligent raspuns. Poate reusesti sa scrii si corect. "Slape-t e" tu pe creier.