| MoZila15 a întrebat:

Pt fete: Am nevoie de sfaturi in legatura cu o pudra buna pe care trebuie sa o cumpar pana in 40 de lei si un rimel. Imi puteti da niste exemple?

Răspuns Câştigător
| AnnaaaMaria a răspuns:

Rimelurile de la Essence sunt foarte bune, sunt preferatele multora mai ales din cauza prețurilor mici... costă până în 20 de lei, eu le-am văzut pe undeva pe la 15 lei, iar o pudră foarte bună e cea de la Rimmel London, Stay Matte. Acoperă bine, nu încarcă și matifiază. Asta pe aoro e vreo 13-14 lei... poți încerca și rimeluri de la maybelline