| AlexaDramaQueen a întrebat:

Hei TPU.
Saptamana asta ma duc la coafor. Vreau sa ma tund emo-scene. Fara sa intram in detalii, nu nu vreau sa devin emo ' si emo nu inseamna eu ma omor.
Pentru cei care nu stiu cum arat emo-scene pai... E frizura Biancai Adam ( Tequila ).
Intrebarea ar fi cum as putea sa-i explic coafezei daca nu stie cum arata si fara sa-i arat o poza. Vreau raspunsuri repede pentru ca peste 2-3 zile ma duc...

1 răspuns:
| Melissa24 a răspuns:

Asta e si problema mea nu stiu cum sa ii zic coafezei sa ma tunda.