| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU.Se apropie Craciunul si nu am idee in ce m`as putea imbraca? Dar de Revelion? As vrea ceva comod, dragut si mai sexi in acelasi timpbig grin Hai ca va dau funditszalove struck laughing :X:X

4 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Mai comod ar fi colanti negrii cu un top care sa aiba eventual aplicatii. Poate fi de interes si o tinuta mai elaborata dar asta depinde si unde faci Revelionul http://crownfashion1.blogspot.com/2011/12/outfituri-pentru-revelion-1.html

| IMC90 a răspuns:

Ma omorati cu tinuta sexy... Daca vrei tinuta sexy du-te in gogoasa goala, o sa ai succes garantat.
De ce trebuie sa le dati baietilor motiv de masturbare, nu au deja destule? O sa faca bataturi din cauza voastra laughing

| aligru a răspuns:

Nu ai specificat varsta, mi ar fi mult mai usor!
De craciun poti merge pe rosu si alb, sa fii ca un "candycane".Mai exact, sunt rochite cu alb si rosu, sau un maieu alb cu o fusta creion cu talie inalta.
De revelion poti opta pentru o rochie din dantela. Classy and sexy!
http://www.google.ro/......tp?/imgres

de craciun http://www.rochii-de-seara.net/rochie-cu-tricot-si-elastic-talie/
Spor!

| rebecutza99 a răspuns:

Buna roxxete. pai cred ca te-as putea ajuta. ia un maiou ( daca vr sexy, sa aiba o gaura in jurul decolteului, probabbil ca ai vazut) ok ca si pantaloni, iti propun o fusta mini de blugi sau nise blugi pe care ii pana la marimea de "pantaloni scurti" luati peste colanti negri, daca vrei si accesorii, iti recomand sa nu fi un brad de craciun laughing ai grija nu prea scilipcios, risti sa dai impresia ca un curcubeu a vomitat pe tine, de aceea ti-am recomandat negru ( daca nu vrei negru, incerca alb ) FUNDA?