| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU spune-mi si mie o metoda pentru indesirea parului care ati incercat-o si chiar merge...pls,cei cu experienta. FUNDA la primul raspuns bunlove strucklove strucklove struck

Răspuns Câştigător
| deeaa11 a răspuns:

Da,uleiul de ricin da rezultat, dar cu siguranta trebuie sa fii constanta in tratament si sa astepti macar 6luni pana incep sa se vada efecte clare.Nu este cine stie ce practica.il poti folosi simplu, in amestec cu ulei de masline(pentru par) sau in alte combinatii pe care cel mai bine ti le poate sugera cineva la un plafar. Daca il folosesti simplu, stiu ca este bine sa dormi cu el noaptea si sa te speli dimineata(de 2 ori cu sampon si balsam, ca este putin fastidios) sau sa il lasi macar 3 ore inainte sa te speli.Cantitatea depinde de lungimea parului.iar dupa ce-l aplici e bine sa masezi cateva min scalpul, pentru a patrunde in pori. Daca il folosesti pentru gene si sprancene, e simplu...foloseste in fiecare seara( dupa ce te demachiezi bine) o periuta de la un rimel pe care nu-l mai folosesti.Dar rabdare! :!:

3 răspunsuri:
| callie2 a răspuns:

Eu am folosit asta si mi s-a indesit parul+ ca era mai puternic : http://www.icosmetice.ro/......ament.html funda?

| Mmonikka98 a răspuns:

Uleiul de ricin sau de porumb ajuta.