| Adina948 a întrebat:

Hei, TPU! Stiti ca vine Craciunul, iar eu vreau sa iau cacadouri pentru mama, sora mea, tatal meu si unchiul meu. Mamei mele as vrea sa iau o rama din aceea care se pune pe perete sau nu stiu cum se cheama, surori mele vreau sa-i iau o husa de telefon sau machiaje, dar unchiului si tatalui meu nu stiu ce sa le iau..idei? ( daca se poate sa dati idei pentru toti 4) ..Mersi anticipat! Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| cristianosm a răspuns:

Le poti lua cate un ceas de mana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mamei tale i-ai niste pahare(Sau chestii de bucatarie etc)
Surori tale i-ai un telefon.
Iar unchiului si tatalui tau, ia-le niste incaltaminte sau haine de iarnă.

| TheSpell a răspuns:

Sunt tot felul de chestii de bărbați acum prin magazine.
De exemplu o unealtă de-aia 5 în 1 sau ceva de genul.
Nu le poți lua încălțăminte acum. e nasol.

| Adry05 a răspuns:

Tatalui tau ii poti lua un pulover, un fular gros, un parfum sau un ceas, la fel si pentru unchi.
Rama de poza se numeste, asa poti cere fara probleme.

| Happy33 a răspuns:

Poti sa imi dai funda, te rog