| Eduard44 a întrebat:

Hei TPU, sunt baiat, si am culoarea parului un saten deschis (aproape blond ) si as vrea sa imi fac o suvita blonda in partea din fata. Ce nuanta de blond imi recomandati? Blond spre alb, sau chiar alb, sau blond auriu? Mentionez ca culoarea tenului meu e foarte deschisa, si am ochi caprui. Orice sfat, mi-ar fi de ajutor, multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă o șuviță ca a lui Clau

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/......0187_n.jpg

Și scuze de poză, n-am găsit alta unde să se vadă mai clar laughing
Apropo, link-ul n-o să meargă, așa că ar trebui să dai copy/ paste.

2 răspunsuri:
| xXxZaLKESSYsEMOxXx a răspuns:

Buna,
In primul rand ai spus ca ai parul shaten ce bate spre blond deci eu ti-as recomanda sa folosesti un blond cat mai apropiat de culoarea naturala deoarece daca ai folosi o nuanta prea intens sau prea inchis ar bate la ochi fiind prea tipatoare.
In al doilea rand foloseste o vopsea de par cu reflexii auriwinking

| georgianageo13 a răspuns:

Pentru culoarea parului tau ti-as recomanda un blond putin inspre auriu ca sa se observe.