| Georgiana_Cristina_1983_7mUx a întrebat:

Sunt fata si am aproape 14 ani si nu stiu ce sampon sa folosesc.Eu am folosit Elseve si acum folosesc Syoss.
Dar care e cel mai bun sampon?
Dau Fundita!

Răspuns Câştigător
| Răzvi4Deni a răspuns:

Foloseste syoss pentru volum si stralucire!

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Bune sunt cele profesionale, în prezent numai la ele fac apel.
Pa, pa.

| Blackrose4 a răspuns:

Hei!
Dacă eşti mulțumită de şamponul de la Syoss foloseşte-l în continuare. Eu, în prezent, folosesc şamponul de la Nivea repair & targeted care. Am mai folosit şi un şampon de la Joico, este puțin mai scump dar îți recomand să încerci un şampon de la ei, merită toți banii.

| Răzvi4Deni a răspuns:

Elseve are un miros mai frumos dupa parerea mea, iar Syoss iti ofera volum si stralucire. Acum nu stiu depinde si ce fel de par ai!

| Georgiana_Cristina_1983_7mUx explică:

Pai eu il am ondulat.

| Larissa04 a răspuns:

Pai depinde de parul tau, de la persoana la persoana, dar ce-i drept toata gama de la Syoss e foarte buna de la sampon pana la vopsele, eu folosesc de ceva timp produsele lor si sunt multumita. happy

| Calin_Evelina_1993 a răspuns:

Sincer eu folosesc jonsons baby, am 13 ani. Am folosit și alt fel de șampoane (syoss, pantene) însă în acelea sunt băgate mult mai multe substanțe nedorite parului.

| asdfgjnb a răspuns:

Eu iti propun sa folosesti produsele Kalos sau unele care contin ulei de argan.