| LoveBlind a întrebat:

Suntem vreo 5 sau 7 copii azi afara si nimeni nu stie ce sa facem/ce sa jucam. De obicei jucam fata scunselea(pitita)sau flori, fete si baieti sau adv sau provocare(acum ne am plictisit de jocurile astea si nu stim ce sa facem)Pllzzz dati mi idei de niste jocuri. App cam toti avem intre 11 si 13 ani si sunt si surorile unei prietene care au una5 si una 6 trebuiesa le scoata si pe ele afarastraight face(plzz idei de jocuri nu plictisitoare)Dau funda la cel mai bun raspuns si restul vot! :X

6 răspunsuri:
| MiSaeng a răspuns:

Fi atent iei niste tevi din astea subtiri le taiati in 7 bucatii sau 5 faceti cornuri din hartie si va bateti cu ele.

| CiocolatăCuCăpșuni a răspuns:

Pai` va puteti juca` rege print boier taran... aici iti trebuie 4 patratele si se pune pe rad rege print boier si taran si prima data serveste[cu mingea] taranul el incercand sa ajunga la rege`. trebuie sa dea cu mana sau cu piciorul in minge astfel incat sa nu cada la el in teren`.batting eyelashes ii ff tare:X Sau aproape la fel ca si acesta dar 2 persoane pe un patratel` :X Noi nu ne mai saturam de el`laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faceti casute din scanduri de lemn, in pamant, in gradina, si jucati-va cu omuleti mici. Sapati si un sant in jurul casutelor, umpleti-l cu apa si imaginati-va ca sunt crocodili inauntru. happy

| dibiiilixuuu a răspuns:

Floareh soareluii` prinseleah ` tara-tara-vrem osatj`castel`sotronuu`laughing `sau cu cartsii`laughing (makao`...chiems...popa-prostu``septik `trombon`) sau remi moonoopolii` nu stiu thinking big grin

| Antonia90 a răspuns:

Farse la telefon. devil.