| Drxx_Alexandru_1999 a întrebat:

Hei TPU vreau sa fiu model dar nu știu dacă sunt persoana potrivita am 1, 70, brunet, 52 kg, ochii albaștrii și verzi în funcție de lumina, 16 ani, nu prea am musculatura dezvoltata... credeți ca ași putea fii? Dacă da unde? Când? ( dacă stiți vreun loc în Constanța ) dau funda! Fără glume proaste

6 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Mai intai fa niste muschi si apoi...

| Holy2010 a răspuns:

Cu parere de rau trebuie sa te orientezi catre alta cariera. 1. 70cm te descalifica din start iar la inaltimea aia 52 de kilograme sunt cu cel putin 10 in minus fata de cat trebuie sa cantaresti in mod normal.

| daniel33441 a răspuns:

Http://mramodels.ro/inscriere/
http://www.bestcasting.ro/casting-baieti pentru aceasta meserie cea mai importanta este inaltimea nu muschii.ca baiat la 1.70 e cam scund.

| MGica a răspuns:

Creste in masa musculara mult, si te asigur ca da.