| Pitbullllll a întrebat:

Hei TPU,vreau sa imi fac si eu parul permanent(creț)si nu pentru ca e la moda ci pentru ca eu il am cret dar e mai mult o tenta de creț si nu stiu cum sa il mai aranjez,intrebarea mea e urmatoare, ce parere aveti de solutia asta, oare e buna de ceva?(sunt baiat)https://www.hnicosmetice.ro/......ormal.html

1 răspuns:
| deaconescud4arya a răspuns:

Am pe cineva care a facut asa si zici ca e oaie...eu zic mai bine sa te uiti la un hair tutorial pe tik tok, sunt o grămadă