| lavinia04022001 a întrebat:

Hei, TPU! Vreau sa ma consult cu voi in ceea ce priveste imbracamintea mea in prima zi de liceu laughing! Cum credeti ca ar trebui sa ma imbrac?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Buna, prima zi de liceu este foarte importanta, mai ales pntru o fata. Incearca sa porti o camasuta alba, puin suflecata, pana maai jos de cot, o fustita neagra sau albastra dar nu foarte scurta sau o pereche de blugi albastri sau negri. Poarta o perehe de tenisi sau pantopi negri/albastri. happy Bafta!

| rousz a răspuns:

Hei! cred ca o pereche de blugi si o camasuta ar arata dragut, nu are cum sa nu aratehappysau o bluzita ceva dar e ok oricum, bine fustita si pantalonii scurti nu cred ca-si au locul acolo si atunci laughing

| dianainsta01 a răspuns:

Evident, cumva astfel incat ce porti sa te reprezinte. dar nu extravagant si nu te impopotona prea mult, simplu si sincer.