| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, vreau si eu o metoda eficienta pentru indesirea parului pe care ati incercat-o si chiar a dat rezultate...primul raspuns bun primeste FUNDITA (+vot)

7 răspunsuri:
| FailL a răspuns:

Ceara? cred ca fata se referea la parul din cap, cum sa-l faca mai des. Ulei de recin + vitamina A

| Bittza a răspuns:

Ceara e cea mai buna ( 3 saptamana )si cea mai dureroasa metoda :-s mai ales pe maini, probabil si in alte zone, dar acolo nu am incercat happy
Si crema e buna, dar nu dureaza asa mult ( max o saptamana ) dupa creste parul happy

| Andrei_Marcu_1994 a răspuns:

O metoda testata si care da garantat rezultate este sa te rai in cap cu bigul, stiu ca poate suna ciudat mai ales pentru fete dar da roade garantat (indeseste parul dar totodata il face si mai aspru sad ), alte solutii ar maiputea fi anumite "sampoane minune" dar nu l'e recomand. Cel mai bine e sa ramai asa cum ai fost lasat de la Dumnezeu, incearca sa adopti o coafura in asa fel incat sa nu iasa in evidenta acest "defect".
Toate cele bune!

| babyalexa a răspuns (pentru Andrei_Marcu_1994):

Asta este un mit cu rasul in cap...

| Andrei_Marcu_1994 a răspuns (pentru babyalexa):

Pana acum persoanele care l'e cunosc si au aplicat aceasta metoda au avut rezultate satisfacatoare, acum depinde exista si alti factori care pot influenta aceasta metoda (scalpul, varsta etc. ) dar cum am ma'i spus mai sus da rezultate multumitoare!

| Emma00mihai a răspuns (pentru Andrei_Marcu_1994):

Nu cred ca este un mit cu rasul in cap dar sincer nu m-as rade pentru nimic in lume.Imi place parul meu, nu este foarte des si doream sa il mai inbunatatesc...dar oricum mersilove struck

| Andrei_Marcu_1994 a răspuns (pentru Emma00mihai):

Daca tii neaparat sa iti "inbunatatesti" podoaba capilara incearca sa vorbesti cu cineva care se pricepe in acest domeniu, dar poate fi si ceva genetic. Dar crede'ma este mai bine sa il pastrezi asa cum il ai, altii nu au deloc laughing.