| Alexutzaaaaaaaaaa a întrebat:

Hei TPU:XCum sa ma machez la liceu sunt clasa a 9 si numai am nici`o idee...sunt bruneta si am ochii albastri...as vrea ceva mai nou..mai de sezonu astabig grinbig grinbig grinbig grinfunda:X:X:X

Răspuns Câştigător
| anabahebak a răspuns:

Incearca ceva natural, niste creioane colorate ar fi super daca iti dai o linie subtire, niste rimel, fond de ten dar nu in exces daca ai cosuri sau ceva de genu.Incearca sa iti schimbi si felul in care iti faci parul si o sa arati super, sper ca te'am ajutat. :*

3 răspunsuri:
| Cosmotel a răspuns:

Cat mai natural, mai lasa machiajul :X:X:X
rolling on the floor)

| PanaceuUniversal a răspuns (pentru Cosmotel):

Lasa mai fata sa se "macheze"...
acum serios... daca te apuci de machiaj... nu folosi fondul de ten si incearca sa fie un machiaj cat mai subtil ( e mult mai placut )!

| Razeph a răspuns:

Mie unul fetelor le sta bine doar cu un contur la ochi happy Naturaletea e splendida uneori happy