| PamfleticaTotHellenne a întrebat:

Hei!
Unde petreceti revelionul? Cu cine?
:|
Eu trebuia sa merg la o prietena, si eram cam 5 persoane, totusi era bine, si in ultimul moment s-au razgandit 3 dintre ele :|. Il voi petrece cu o prietena si... o sa fie CEL MAI GROAZNIC REVELION:((
Nu e genul de persoana sa danseze, plus de asta 2 persoane nu se pot distra chiar bine, artificii nu putem aprinde ca nu avem curaj, deci.doar le vedem
Cum spuneam : CEL MAI GROAZNIC REVELION.
Voi ce faceti?
App : Sa aveti cel mai frumos revelion, macar voi sa va distrati.
Si...cu toate ca il facem la ea acasa am decis sa ne imbracam in rochite macar pentru poze :
http://s2.youmago.ro/static/g/6/6/550666/834495_3.jpg pe crem
Sau :
http://t1.gstatic.com/......tp?/images
Ceva de genul (are o fundita din paiete in partea stanga si merge o centura lata)
Ce spuneti?
Va rog sa imi raspundeti! >:D

Răspuns Câştigător
| SweetSecrets a răspuns:

Buna:*! Eu petrec revelionul cu colegii:).E ciudat ca prietenei tale nu ii place sa danseze, asta era lucrul principal ce trebuia sa il faceti.
Faceti-va neaparat curaj si aruncati cu artificii iar la 12; 00 deschideti sampania:):*. Daca totusi va e frica sa aprindeti artificii, puteti aprinde artificii steluta;)):
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Daca sunteti singure pe-acasa mai puteti chema 2 baieti cuminti sa aprindeti artificii, sa dansati, sa faceti karaoke.Rochitele sunt foarte frumoase:X.Gandeste-te ca se putea si mai rau,sa il petreci singura acasa;).
Incearca sa iei initiativa,sa danseti sa aprinzi artificii, sa mai chemi pe cineva etc spunandu-i prietenei ca revelionul e o data pe an si trebuie sa se distreze din plin, sa profite la max.
P.S; Daca va plictisiti va puteti uita la un film sau la emisiuni specifice de rev: Antena2 ora 22; 00/emisiunea aia cu Dan Negru.Vedeti voi>:d

3 răspunsuri:
| EmaEmax a răspuns:

Rochitele sunt super, mie mai mult imi place a doua

| anonima01 a răspuns:

Faine rochii, imi place mai mult prima.

| MaRyUkK a răspuns:

Mai rau ca mine nu cred, acasa ca in orice ancrying