| TwixulDrept a întrebat:

Hei ...vine halloweenul. eu as vrea sa ma imbrac in pirat ( sau pirata/femeia pirat laughing ) ati inteles voi...si as vrea sa imi iau blugi+cizme+o camasa + un corset + d-aia pe ochi laughing
voi ce ziceti? este bine? se aseamana cu un pirat?
si. unde as putea gasi o palarie de pirat in bucuresti? dau funda :Xbig grin

Răspuns Câştigător
| Jadis a răspuns:

Da e excelent cum te imbraci, se potriveste perfect. De obicei costume nu prea gasesti la magazine, dar sincer ar merge si fara palarietongue

4 răspunsuri:
| xOchelariCuInfraRosu a răspuns:

Da seamana! dar ar fi mai bine daca ti-ai prinde parul in coada impletita si daca nu gasesti palarie. puneti o bentita neagra si o vesta neagra si sa iti ei si o sabie falsa. ar merge super! bafta! funda? :*

| Panda15 a răspuns:

E perfectwinking
bravo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este ok costumatia.Nu e nevoie de palarie, iti poti prinde parul intr-o coada(sus)si vei arata perfect. Distractie placuta.

| dedegirll a răspuns:

Camasa ar trebui sa fi mai galbuie si pantalonulsa fie rupt