| 123surprise a întrebat:

Hei,vreau sa incep o cariera in modeling si sunt abia la inceput, nu am nici macar un portofoliu, deci daca imi puteti sugera fotografi amatori care sa nu ceara bani, adica in cautare de modele, dar fara experienta.

2 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Greu ce vrei tu sa gasesti happy Daca nu iti cere bani, iti cere altceva laughing Cuinopsc eu un caz de acest gen laughing Daca vrei iti dau numarul lui laughing

| 123surprise explică (pentru Purec):

Sunt fotografi incepatori care au nevoie de modele ca sa exerseze pentru cariera si modele fara experienta care cauta sa inceapa de undeva nu e nici o cerinta spectaculoasa daca nu are experienta si vrea sa exerseze sa faca fotografie e normal sa nu ceara bani