| Iama a întrebat:

Hei.Vreau sa ma duc la o petrecere intr-un club. Cum ar trebui sa ma imbrac?

10 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Depinde daca esti fata: rochita, daca esti baiat: pantaloni si tricou, eventual sacou dar unele mai interesante, nu ca la nunta. Uita-te si tu la altii si inspira-te de acolo.

| ElenaSA a răspuns:

In niste pantaloni si o camasa viu colorata sau lucrata original.

| AnnaaaMaria a răspuns:

Vai, dar ce rușine mare să întrebi. O fi fost omul neinspirat și o fi vrut părerile altora de aici

| Wøodenpints a răspuns (pentru AnnaaaMaria):

Așa-i. Pentru că cei mai în măsură oameni care să-ți spună cum să te îmbeaci sunt niște străini care habar nu au cum arăti, ce-ți place și cu ce ți-ar sta bine.
Are sens.

| AnnaaaMaria a răspuns (pentru Wøodenpints):

Fiecare își dă cu părerea, el alege ce e mai bine pentru el și ceea ce-i place.

| Iama explică (pentru Wøodenpints):

Am cerut idei. First time in a club.

| Iama explică (pentru AnnaaaMaria):

EL e o Ea.

| Imstrong a răspuns:

Esti fata? Ia-ti o rochie si pantofi cu toc.(putin rimel, fond de ten si luciu de buze ar fi perfect) Iar parul intinde-l cu placa si lasa-l pe spate happy Daca esti baiat, niste pantaloni si o camasa(si fa-ti freza cu gel rolling on the floor )
Funda?

| Marca a răspuns:

Poti purta o rochita si tenisi sau pantofi depinde de varsta. Sau un tricou scurt si o pereche de sorti sau fustita si iar tenisi.
http://data1.whicdn.com/images/128933235/large.jpg succes.Te pup! Fundita?